Команда

"Вуса Шевченка"


Інформація

Про проєкти команд-учасників проєкту

Офіс юного мера 2023/24


Оптико-механічний фаховий коледж МФК КНУ

Інтерактивний проєкт «ЖИВИЙ ТЕАТР»

Постановка проблеми


На нашу думку, актуальною є проблема комунікативних втрат сучасних українських дітей та підлітків, що зумовлені тривалим дистанційним навчанням внаслідок карантину та активних бойових дій. Цілком прогнозованим є і результат таких втрат, наприклад, ускладнення з «пошуком себе», свого призначення в цьому світі. Аналіз наявності попиту та різновидів пропозицій з подолання втрат м’яких навичок, так званих soft skills, свідчать про необхідність проєкту, спрямованого на допомогу у пошуку свого «Я» у відпочивальному/розважальному форматі але на ґрунті раціональної визначеності, наприклад, майбутньої професії.

Ідея команди ВСП ОМФК КНУ полягає в організації та проведення заходів, спрямованих на соціалізацію та профорієнтацію у розважальному форматі, де і допомагають, і приймають допомогу діти/підлітки. Заходи та їх результати будуть у ненав’язливій але сучасній формі оприлюднюватись у журналістській студії офісу юного мера. Учасники заходів зможуть залишатись інкогніто, наприклад, приміряти на себе роль кількох персонажів з улюблених книг, фільмів, серіалів, мультсеріалів і тд. Підлітки зможуть реалізувати себе в соціумі через комфортне для них обличчя, програючи від його імені короткі сценки, зокрема нескладні завдання за різними професіями. Ми пропонуємо повну творчу волю, зокрема, відігравати сценки від власного обличчя, якщо людині так буде комфортніше.


Мета:


допомогти підліткам у процесі участі в інтерактивному проєкті «ЖИВИЙ ТЕАТР» подолати комунікативні втрати та визначитись із вибором професії.


Додатковий бонус – розкриття комунікативних талантів учасника у повному обсязі й вміння їх застосовувати надалі.

Цільова аудиторія: підліток, що має проблеми із соціалізацією та вибором професії (також, його батьки).


Короткий опис


Розсилка соціальними мережами, на сайти загальноосвітніх навчальних закладів тощо запрошення на костюмовані тематичні зустрічі з коротким роз’ясненням простих правил.


Костюмовані тематичні зустрічі можуть проходити як на факультетах навчальних закладів, на підприємствах, так і в орендованих або спеціально побудованих приміщеннях.


Для отримання запрошення на конкретні заходи підліток повинен пройти профорієнтаційне опитування або отримати консультацію у інструктора/тренера/ментора в офісі юного мера.


Для орієнтовної групи учасників костюмованих тематичних зустрічей перед кожним заходом будуть проводитись семінари, лекції та практичні заняття базового кейсу «Знайомство з професією».


Кожен учасник отримає сценарій заходу та пропозицію ролі у запланованих сценках де: зможе приміряти на себе роль підлеглого і керівника, порушника і рятівника, батьківства/материнства, педагога й студента та інші дихотомії.


Запланований результат:


Учасники надолужать свої комунікативні втрати, отримають підтримку у складний період вибору, оберуть професію, яка буде робити їх щасливими, проведуть час весело таз користю, знайдуть друзів/однодумців;

Навчальні заклади отримають більш мотивованого студента;

Суспільство отримає більш якісного фахівця та щасливого члена громади.


В наш час у підлітків загострилася проблема із соціалізацією, а також з пошуком власного "я". На це впливає фактор війни і дворічного карантину, які ми хочемо запропонувати вирішити нашим проєктом.


Ідея полягає в такого собі роду "живому театрі". Під цим ми маємо на увазі можливість підлітків приміряти на собі роль певного персонажа з улюблених фільмів, серіалів, мультсеріалів і тд. Підлітки зможуть реалізувати себе в соціумі через комфортне для них обличчя, відіграючи від його імені короткі сценки. Ми пропонуємо повну творчу волю й необмежуємо наших учасників у фантазії.


Завдяки цьому, вони зможуть покращити свої ораторські здібності, акторську майстерність, а також розкрити творчий потенціал. Звісно, наш "живий театр" не виключає можливість відігравати сценки від власного обличчя, якщо людині так буде комфортніше. Все це зроблено задля того, щоб підлітки знову могли почувати себе комфортно у соціумі.


Також метою нашого "живого театру" є допомога віднайти й пізнати себе. Розкрити свої таланти у повній красі й вміти їх застосовувати надалі.

Презентація команди

Команда сформована з успішних студентів у різних сферах, які працюють разом для досягнення спільних цілей. Вони мають великий досвід у своїх галузях, реалізації різних проектів та завдань, і добре знаються на синергії, що допомагає досягати успіху в проектах, незалежно від їх обсягу та складності. Команда відповідальна, організована і має взаєморозуміння, що робить їх ефективними партнерами у роботі."Офіс юного мера" – ініціатива Київського Палацу дітей та юнацтва

ЗВʼЯЗОК

Київ, Україна

Офіс Юного Мера © 2024