Команда

ГО "My Safety Friends"


Інформація про проєкт по запровадженню мобільного додатку для дітей

«My safety friends» («Мої безпечні друзі»)

Проект «My safety friends» є всеукраїнською програмною платформою для побудови додаткового сучасного засобу комунікації між поліцією, закладами освіти, громадою, державними та недержавними організаціями, а також дитиною та її батьками (опікунами) для обміну необхідною інформацією та наданням допомоги.


Інтернет ресурс «My safety friends» дасть змогу дітям знаходити відповіді на всі актуальні питання, щодо захисту себе від насильства, як в побутових умовах так і в освітньому середовищі.

Загальні відомості про проект

Цільова аудиторія – діти та їх батьки (опікуни).


Проєкт по запровадженню мобільного застосунку для дітей з протидії булінгу під назвою «My safety friends» (Мої безпечні друзі) – передбачає створення чату з психологом (в т.ч. анонімний), який допоможе дитині та її законному представнику вирішити проблему булінгу на законодавчому рівні.


Головна мета проєкту – донести до свідомості кожного, що булінг – це погано і сьогодні є сучасні механізми його попередження та подолання. А також, допомогти молоді отримати захист та підтримку в складних життєвих ситуаціях через розроблений сучасний інтернет сервіс взаємодії.


Цілі проекту:

➢ створення безпечної соціального інтернет ресурсу (мобільний застосунок);

реалізація проєкту «очима дитини» та подальший розвиток інтернетсервісу за їх участю;

істотне зменшення часу реагування на звернення, учасником якого єв першу чергу дитина;

зручність та рішучість у подачі звернень дитиною до організацій по роботі з дітьми;

➢ підвищення рівня довіри населення (в першу чергу молоді) до «служб у справах дітей»;

➢ забезпечення особистої безпеки користувача;

впровадження новітніх інформаційних технологій в повсякденне життя."Офіс юного мера" – ініціатива Київського Палацу дітей та юнацтва

ЗВʼЯЗОК

Київ, Україна

Офіс Юного Мера © 2024