Команда

"Печерська гімназія № 75"


Інформація

Про проєкти команд-учасників проєкту

Офіс юного мера 2023/24


Опис ідеї

Організація «Суботнього івенту» - суботніх зустрічей школярів для цікавого, пізнавального, корисного проведення спільного часу у колі однодумців.


Сучасні школярі мають досить вагому проблему - перезавантаженість у школі навчанням та відсутність можливості спробувати себе у чомусь новому і цікавому!


Звичайно, є позашкільні заклади, гуртки, які або знаходяться далеко, або дуже вартісні, або не достатньо задовольняють ваші потреби.


У нас є рішення! Яке, до речі, можна організувати у будь-якому навчальному закладі. Для цього потрібно приміщення (це ваша школа), створити телеграм-канал (для обміну інформації, обговорення плану заходів, де інтереси дитини завжди в центрі), і, звичайно, ідейні люди (шкільне самоврядування, шкільні вчителі, психологи, батьки).


Розпланувати кожну суботу місяця на різну тематику:

- майстер-класи (кулінарія, гра на музичних інструментах, цікава хімія тощо)

- спортивні заходи, інтелектуальні ігри, квести

- перегляд фільмів та їх обоговорення, стоворення формату розмови про важливе


Даний проект дозволить учням стати щасливішими, відпочити від навчання, спробувати себе у різних ролях, відчути себе потрібними у суспільстві, реалізувати свої потаємні мрії. Створити простір, вільний від обмежень, адже щасливі діти навчаються найкраще!"Офіс юного мера" – ініціатива Київського Палацу дітей та юнацтва

ЗВʼЯЗОК

Київ, Україна

Офіс Юного Мера © 2024