Команда

КПДЮ


Сонячні лавки у дитячому серці Києва

Створення арт-об’єктів на основі принципів Green Deal («Зеленої Угоди»)


По всьому світу при побудові та облаштуванні закладів освіти сьогодні намагаються використовувати альтернативні джерела енергії, екологічно безпечні матеріли, враховуючи необхідність дотримання світової кліматичної політики.


Ми пропонуємо встановити «Сонячні арт-лавки», оснащені фотоелектричними панелями, що робить їх прекрасним джерелом екологічно чистої енергії, яку можна використати для зарядки мобільних гаджетів (через USB-розетки або бездротові зарядні пристрої). А розробити дизайн пропонуємо за участі гуртківців Палацу. Це буде своєрідний арт-об'єкт, який зробить наше подвір’я більш привабливішим.


В процесі реалізації проекту планується встановлення 3-х лавок на території Київського Палацу дітей та юнацтва . Вони стануть у нагоді як самим вихованцям, так і їх батькам.


Сонячні панелі на лавках дозволять підзаряджати електронні пристрої незалежно від електромережі, що сприятиме зменшенню споживання природніх енергетичних ресурсів, а також покращить інфраструктурний імідж Палацу, як осередку «зеленої енергії», створеного завдяки дитячій ініціативі та творчості.


Крім того, в умовах можливих «блекаутів» через воєнний стан в Україні, така енергія є постійно відновлювальною без вкладення зайвих коштів.

Команда КПДЮ

Команда Київського Палацу дітей та юнацтва – це активні, ініціативні, небайдужі молоді люди, які бажають брати постійну активну участь в житті Палацу, втілювати в життя нові проекти, цікаві та прогресивні ідеї, проявляти себе та свій потенціал

Ми хочемо донести, що кожна молода людина, навіть не маючи інструментів чи навичок, може впливати на свою громаду. Вона має не боятися висловлювати свою думку, цікавитися своїм містом і впливати його добробут.


Наше головне послання – не бути пасивним в цій сфері й ми показуємо своїм прикладом, що це можливо."Офіс юного мера" – ініціатива Київського Палацу дітей та юнацтва

ЗВʼЯЗОК

Київ, Україна

Офіс Юного Мера © 2024