Команда

"Туди-сюди і мер"


Український соціологічний портал

Представлення команди:


Команда туди-сюди і мер.

Ми, люди які зібралися з самих різних куточків суспільства, і ось вони тут. Команда, яка зібралася для того, щоб допомогти переселенцям та і просто киянаям, які хочуть вдосконалити свої знання та покращити навички комунікації.

Сподіваємось, що цей проект дасть багато досвіду та можливостей .

Про проєкт

У зв'язку з ситуацією в нашій країні, ми розуміємо, що є багато абітурієнтів з певних територій, яким потрібно готуватися до екзаменів для подальшого вступу, тому наша команда "туди-сюди і мер" пропонує волонтерські підготовчі курси "НМТ в Міру".


НМТ в Міру—це волонтерські підготовчі курси як для абітурієнтів з окупованих територій, так і просто для тих, хто приїхав у столицю з різних куточків нашої країни, які шукають місце для реалізації себе у нашому місті, вони націлені на надолуження втрачених знань з подальшою адаптацією підлітків у нове соціальне середовище.


Викладачами будуть студенти-практиканти, і на нашу думку, це також допоможе соціалізуватися переселенцям. Ну і не забуваємо про круті знайомства.


Ми розуміємо, що не всі бажаючі зможуть доєднатися до офлайн лекцій, тому паралельно буде вестися онлайн трансляція, де окрема людина модератор буде задавати питання нашим викладачам.


У майбутньому ми плануємо розширяти наш спектр предметів. Тому будемо чекати вас за чашечкою чаю або кави і жагою до знань."Офіс юного мера" – ініціатива Київського Палацу дітей та юнацтва

ЗВʼЯЗОК

Київ, Україна

Офіс Юного Мера © 2024